Spłonęły Syrenki w Miedzeszynie

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agnieszka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 263
Rejestracja: 2010-12-29, 18:11
Lokalizacja: Mazowieckie

Spłonęły Syrenki w Miedzeszynie

Post autor: Agnieszka »

Pewnie wiekszość z Was kojarzy słynny szrot w Miedzeszynie. Wczoraj splonelo tam 8 samochodow, w tym syrenki. Filmik i zdjecia w linku ponizej
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 43264.html
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

Temu co wszedł na tą bosto to kazałbym w książce rozkazu wpisywać conajmniej 30 służb strażaka dyżurnego pod rząd... kur.. mać... :( T_T ale to widać, że to chłopek z osp w białym hełmie, to nie dyżuruje.

[ Dodano: 2012-04-30, 16:45 ]
tak to jest.. postawią a auta zarosną i płacz bo się zapaliło..! a teraz w te gorączki nawet od kawałka szkła może zapalić się trawa... :/
Awatar użytkownika
Tomek223T
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 405
Rejestracja: 2007-08-18, 11:56
Lokalizacja: Kuj-pom

Post autor: Tomek223T »

Eh...najpierw słynna Pakość, teraz ten pożar. Ubywa ostatnio tych Syrenek ubywa. Szkoda :cry:
Poszukuję instrukcji obsługi, katalogów części, prospektów, folderów reklamowych i innej literatury oraz emblematów autobusów Jelcz, San, Autosan, Sanos, Ikarus
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Najbardziej to ucierpiały chyba te Skody, albo ten Gazik. Bo patrzcie: niby pożar był, a Bostówa wygląda tak, jak to Bostówy wyglądają. Dzielnie zniosła próbę ogniową.


A co do pana z budżetówki, to ja też nie wiem po jaki grzyb ładował dupsko na samochód?! Popatrzeć sobie chciał? Niech se do dupy zajrzy!
...po prostu Zipa
Jelcz_M11
Posty: 12
Rejestracja: 2010-08-22, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jelcz_M11 »

Tam ten DOM się już kiedyś spalił - to wiem z opowiadania. Teraz zapewne jakieś szmaty tam weszły i podpaliły, no bo jakim cudem zapaliło się z dala od domu, bliżej drogi? Na szczęście SAN z tego co widać ocalał, ale przy mentalności obecnego właściciela, ciężko wiedzę, żeby utrzrymało się to dalej... Facet niby chce to remontować, ale kompletnie nie ma warunków - te wozy będą niszczały z dnia na dzień... Niestety - taka prawda. :cry:
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Jelcz_M11 pisze:Tam ten DOM się już kiedyś spalił - to wiem z opowiadania. Teraz zapewne jakieś szmaty tam weszły i podpaliły, no bo jakim cudem zapaliło się z dala od domu, bliżej drogi? Na szczęście SAN z tego co widać ocalał, ale przy mentalności obecnego właściciela, ciężko wiedzę, żeby utrzrymało się to dalej... Facet niby chce to remontować, ale kompletnie nie ma warunków - te wozy będą niszczały z dnia na dzień... Niestety - taka prawda. :cry:
Paliło się 3 lata temu też.
W sumie jaka to różnica- czy się spaliły te auta, czy nie. I tak wszystko by zgniło, brak z tego pożytku. Byłem tam ze dwa lata temu i co tu dużo mówić- to były totalne trupy...
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

Szkoda, Mateusz ma trochę racji.
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

Nie ma co płakać. Wypalilo się wszystko niemetalowe to teraz do huty. Recykling.
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

zzr2320 pisze:A co do pana z budżetówki
zzr2320, co taka krytyka do strażaka.?? :>
Jelcz_M11
Posty: 12
Rejestracja: 2010-08-22, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jelcz_M11 »

Mateusz pisze:
Jelcz_M11 pisze:Tam ten DOM się już kiedyś spalił - to wiem z opowiadania. Teraz zapewne jakieś szmaty tam weszły i podpaliły, no bo jakim cudem zapaliło się z dala od domu, bliżej drogi? Na szczęście SAN z tego co widać ocalał, ale przy mentalności obecnego właściciela, ciężko wiedzę, żeby utrzrymało się to dalej... Facet niby chce to remontować, ale kompletnie nie ma warunków - te wozy będą niszczały z dnia na dzień... Niestety - taka prawda. :cry:
Paliło się 3 lata temu też.
W sumie jaka to różnica- czy się spaliły te auta, czy nie. I tak wszystko by zgniło, brak z tego pożytku. Byłem tam ze dwa lata temu i co tu dużo mówić- to były totalne trupy...
W sumie prawda. Najlepsze jest to, że jakiś człowiek tam podobno jest i razem - z panem właścicielem - ma (miał?) ambitny plan ----- chce wszystkie auta doprowadzić do stanu fabrycznego. Stąd tłumaczenia o niechęci sprzedaży ani jednego z nich. Jak widać dużo zrobił do tej pory...
Odgrażał się też - podobno jak się wejdzie bez zgody na teren, za 5 minut przyjeżdża ochrona. Szkoda, że nie poskutkowało tym razem...

Ale w sumie - część z tego dałoby się jeszcze uratować - np. zdrowsze blachy do Syreny :)
Awatar użytkownika
taeda
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1249
Rejestracja: 2005-12-17, 12:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: taeda »

Akurat kilka dni przed pożarem postawiono tam tablicę -"teren prywatny,nie wchodzić", a sytuacja wygladała tak, że tylko 20% znajduje się w ogrodzeniu, natomiast reszta stoi wogóle bez !! Jednak działka jest w całosci prywatna, lecz wyraźnie facet nie ma forsy na ogrodzenie.
Możłiwe jest ,że za pożarami stoi władza gminy w powiązaniu z "mafią budowlaną"::
1----takie złomowisko w dzielnicy to wstyd dla burmistrza
2---- Jakiś inwestor chce zmusić własciciela do sprzedania działki żeby postawić willę.

Ogólnie, Warszawa to już nie jest miejsce na tworzenie złomowisk--poprostu nie wypada !!
Prywatne - oficjalne złomowiska w okolicy zostały dawno zlikwidowane bo były "nieprzystające" do wizerunku dzielnicy (Wawer).

Właściciel z Miedzeszyna to nie jest jakiś burak. To facet inteligentny, można z nim pogadać.
Uważa on, że jest to muzeum "kultury materialnej" i szuka ludzi do pomocy przy remontach samochodów w celu wydzierżawiania ich do produkcji filmowych.
Nie jest to głupie, ale po rozmowie z nim miałem takie wnioski ::
1-- Trzeba mieć 18 lat żeby w to sie bawić (siła, samozaparcie, [bip]).
2-- Roboty jest od groma, choć warunki warsztatowe są.
3- da sie wyremontować około 30%.
4--pytanie czy sprawa będzie opłacalna; a ileż to filmów potrzebuje rocznie takich eksponatów ??
5- to jest robota dla około 4--5 ludzi mających kupę wolnego czasu i smykałkę.

Sprawa nie dotyczy tylko Syren. Są tam Trabanty i Skody. jest kilka Warszaw, w tym kawowa sanitarka M-20 !!!!!!!!!!!!!!! do zrobienia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stan niezły !!!!!!
Są 2 Sany-autobusy, oraz wóz pożarowy.
Na terenie ogrodzonym jest kilka samochodów zabezpieczonych antykorozyjnie--w trakcie roboty, niektóre przedwojenne.

Jeśli ktoś z tut. userów chce na to iść------------to niech się tam kontaktuje z właścicielem.
AMPIR
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 399
Rejestracja: 2006-10-31, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Przepraszam, ale to mogło stać się stać już o wiele, wiele..

Post autor: AMPIR »

..wcześniej!
Przecież to zwasze był teren praktycznie niezabezpieczony. O totalnym "[bip]" i chaszczach nie wspominajac. Co zaś do Tch, którzy mają checi, a nie mają kasy i umiejetnoćci w doprowadzeniu podobnych "zabytków" do stanu pierwotnego, to jest naprawdę w Rzeczpospospolitej wielu...
Fakt, szkoda skarpet i skody, ale czy ktoś z Was koledzy pomyslał o okolicznch zabusowaniach, dziesiatkach zabudowań, domów i setkach ludzi żyjących na codzień w tej, zalesionej okolicy!!!...
To nie wandale są zagrożeniem dla tych Boże pożal się zabytków, strucli w różnej fazie rozkładu (choć kiedyś było tam parę motoryzacyjnych "rodzynków"),ale to one i ich właściciel dla samego siebie, tych autek i paru setek sąsiadów! Przecież, ten cały "[bip]" jest po prostu w lesie... i każdy nawet najwiekszy obszczymur z alpagą i zapałkami może bez problemu tam wejść i zrobić duże buuum!!!!
AMPiR
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

no co prawda toprawda... jestto cale w lesie pry drodze,,, wlasciciel ta ja napisal taeda mowil ze chce to wyremontowac, ze ma syrene 101 i taie tam.. ja uwazam ze spora czesc tych aut jest do ogarniecia.... jedyne co bym zorbil to poprostu sprzedal polowe albo nawet wiecej i reszte za te kase wyremontowal.. no ale...
taeda pisze:Ogólnie, Warszawa to już nie jest miejsce na tworzenie złomowisk--poprostu nie wypada !!
Prywatne - oficjalne złomowiska w okolicy zostały dawno zlikwidowane bo były "nieprzystające" do wizerunku dzielnicy (Wawer).
i to mnie wpiża!! moja dzialka moge se czymac na niej co chce i jak chce.. niedlugo zaczną zmuszac zeby trawe kosic... o uja mi sie podoba jak jest łąka! a nie boiso czy pole golfowe!!
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
Agnieszka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 263
Rejestracja: 2010-12-29, 18:11
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Agnieszka »

Fotki zrobione dzisiaj
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

tak się konczy KAŻDE wielkie złomowisko nie tylko takich staroci
a huta katowice wszystko przyjmnie ,a jak nie nasza huta to niemiecka toto przerobi
kombi
ODPOWIEDZ